Ücretsiz diyetisyen hizmeti

Ücretsiz diyetisyen hizmeti

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Şanlıurfa, gibi illerde iseniz, ücretsiz diyetisyen hizmeti almadan önce şöyle bir düşünün, sahip olduğunu fazla kiloları, verince,  sağlıklı ve slimfit olunca, belkide hali hazırda çalışırken kazandığınızdan daha çok aylık kazanç sağlayabileceğinizi söylesem, belkide bir gün, iyiki fazla kilolarım varmış , diyebileceğini söylesem nasıl olurdu.

Evet, bir gün, iyi ki fazla kilolarım varmış diyebilirsiniz, eğer fazla kilolu olmanızı fırsata çevirebilirseniz tabiki.

Fazla kilolarını verme serüvenlerini internet üzerinden paylaşarak, hem daha güzel  olup, hem kilo verip, hem bunuda dolayı para kazanan kaç kişi var biliyor musunuz?

Demek istediğim, öncelikle ücretsiz online diyetisyen,  yada ücretsiz diyetisyen randevu, ücretsiz diyetisyen hizmeti almadan önce şöyle bir düşünün, eğer şu anki fazla kilolarını hem verip, hem daha sağlıklı olacağınız bilseniz, hem de kilo verdiğiniz için, bir iki yıl sonra ayda 5bin – 15 bin tl gibi belkide daha fazla kazanabileceğiniz bilseniz, şimdi hemen bir ücretsiz diyetisyen arayışınızı bırakır mıydınız? Onun yerine nasıl hem kilo verip, hem para kazanabilirim konusunu mu araştırmaya başlardınız.

“Kilo ver, para kazan ” sloganını gerçekleştirmek için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri bu kilo verme serüveninin her aşamasını videoya çekmek ve bunu youtube gibi sitelerde yayınlayarak, izleme sayılarından dolayı para kazanabilirsiniz.

Eğer bu kilo verme, proğramı süresince özel bulgulara ulaştı iseniz, bunu bir kitap haline getirip, online olarak sanal ortamda, yada gerçek kitap basımı yapıp satarak para kazanabilirsiniz.

Benim size önereceğim, yukardaki ikisinden de daha kolay bir yöntem.

Yapmanız gereken, bizimle çalışan ve diyetisyen hizmeti aldığınız, diyetisyene kilo verdikten sonra , yada kilo verme aşamasında yaşadığınız memnuniyeti, çevrenize söyleyerek sadece yeni 4 kişi yönlendirmeniz.Onlarında da diyetisyenden hizmet almasına sebep olmanız . Hepsi bu kadar.

Yönlendirdiğiniz kişilerinde memnun kalacağını düşündüğümüzde onlarda sadece  yeni 4 kişi , diyetisyene yönlendirdiğinde, onlardan da zincirleme prim kazanacaksınız, tabiki onlarda pirim kazanacaklar.

Burada önemli soru, diyetisyen ücreti ne kadar?

Normal de 250 tl olan diyetisyenlik ücreti, eğer bizim belirlediğimiz internet sitesinden en az 250 tlik , evinizin ihtiyacı olan , çay, sabun, şampuan, kahve, balık yağı, diş macunu gibi ürünlerin sağlıklısını aldığınız takdirde, aylık ,DİYETİSYENLİK HİZMETİ ÜCRETSİZ, olacak.

Yani bir taş ile iki değil, üç kuş vurmuş olacaksınız, hem evinize sağlıklı ürünler almış olacaksınız, hem  ücretsiz diyetisyen hizmeti almış olacaksınız, hem de kilo vermeden oluşan memnuniyetinizi çevrenize söyleyerek  ekstradan para kazanmış olacaksınız.

Mesajınızı bekliyorum.

Saygılarımla

Yusuf ERTÜRK

Elektrik Elektronik müh.

Tel-Whatsapp: 0541-3112121

Merkez ofisimiz: Şirinevler mah. meriç sok. no: 8/19 . Bahçelievler -İstanbul

a-f-s-t