Kilo vermede motivasyon

Kilo vermek için motivasyon

Kilo vermek istiyorsunuz fakat motivasyonunuz eksik. Aslında herkes daha sağlıklı olmak için kilo vermek , daha güzel görünmek, daha ince belli olmak için, fiziği daha güzel olsun diye kilo vermek istiyor, fakat börekleri , baklavaları, kebapları görünce dayanamayıp yemeye devam ediyor.

Ben bunu biraz İngilizce öğrenmek istemeye benzetiyorum, Herkes İngilizce öğrenmek istiyor, fakat çok zor deyip vaz geçiyor. Oysa ingiltere de 5 yaşındaki çocuk bile İngilizce konuşuyor doğrumu, yani aslında istese,  motivasyonu iyi olsa, İngilizce öğrenmek çok kolay. O nedenle, sizi motive edecek, her zaman aklınızda olacak, sizi kamçılayacak bir şeylere ihtiyaç var. Motivasyon durum dururken insana gelmiyor.

Sizi bir şeylerin zorlaması, ve sonuçta sizin bir şeyleri yapmada ısrarcı olmanıza bağlı.

Sizi ne motive edebilir, tamam yemiyorum , baklavaları, börekleri, tatlıları kardeşim dedirtebilir.

Bu, motivasyonun sebebi,  bazen size edilen bir hakaret de olabilir, küçük düşürülme korkusuda olabilir, yada bir şeyi kazanma arzusuda olabilir, mesala sevgiliyi kazanma, yada PARA KAZANMA olabilir.

Evet, bizim size önereceğimiz, kilo vermenizde para kazanma arzusu olacak.

Eğer işiniz var ise, günde 8 saat, belkide daha çok çalışıp, para kazanmaya, ailenizin geçimini sağlamaya çalışıyorsunuz.

Size şöyle desem, “kilo verip para kazan” yani kilo verip para kazanabilirsiniz. Nasıl olur.

Kilo vererek, bir iki yıl sonra, ayda  5bin , 10 bin tl kazanma ihtimalin var desem , nasıl olur, Motive olur musunuz?

Ve  ayda 10 bin tl kazanmanızın mümkün olduğunu, belkide daha fazla kazanabileceğinizi  söylesem motive olur musunuz?

Şöyle desem, Ben Yusuf ERTÜRK, Elektrik Elektronik mühendisiyim, aynı zamanda İngilizce öğretmeniyim ve bu şekilde para kazanabileceğinizi inanıyorum desem  ne dersiniz.

Şöyle düşünün, sizin gibi çevrenizde birçok kişi vardır, kilo vermek isteyen, kilo verip şeker hastalığından kurtulmak, kolesterol den kurtulmak, tansiyondan kurtulmak isteyen birçok kişi vardır.

Eğer siz, kilo vermede ciddi olup, yediklerinize dikkat edip, diyetisyen kontrolünde sağlıklı bir şekilde kilo verdiğiniz zaman, çevrenizdeki kişilerde size soracaktır, ” Nasıl kilo verdin”, siz de , şu diyetisyene gidiyorum, diyetisyene yönlendirme yaptığınızda, ve yönlendirdiğiniz bu kişilerden prim kazandığınızda, ayrıca , diyetisyene yönlendirdiğiniz kişilerde , memnun kalıp,  diyetisyene yeni kişiler yönlendirip prim kazandıklarında, bu böyle sürüp gidecektir.

Siz sadece bir ayda iki kişiyi yönlendirseniz, ve onlarda ikişer kişiyi yönlendirseler,  12 ay sonunda, toplam sayı yaklaşık 8000 kişi oluyor, biliyor musunuz? Ve siz  ve sizin yönlendirdiğiniz kişiler de ayda 5-10 bin tl  para kazanabilir duruma gelebilirler.

Bu sizi ne kadar motive eder?

Eğer siz motive olup , kilo verirseniz, aynı şekilde diğer kişilerde motive olup kilo vereceklerdir. Böylece him kilo verip sağlıklı bir yaşam süreceksiniz, hem belkide normal işinizden daha çok para kazanacaksınız.

Eğer bu sizi motive ettiyse hiç durmayın arayınız.

Yusuf ERTÜRK
Elektrik- Elektronik müh.

TEl-whatsapp: 0541- 311 21 21