Boşuna, kalıcı kilo verme!

Evet, boşuna  kalıcı kilo vermeyin, sizin kilo verme hikayenize muhtaç birçok kişi var. Eğer kilo vereceksiniz, bari çevrenizdeki kişilere ilham kaynağı olun ve onlarda sizin gibi kilo versinler.

Çünkü, çevrenizde birçok kişi vardır, ve nasıl kilo vereceklerini, nasıl motive olacaklarını bilmiyorlardır. Sizin onlara örnek olmanız, kilo vermenin mümkün olacağını göstermeniz çok önemli.

Tabiki, herkesin kilo verme şeklinin farklı olmasından dolayı, diyetisyen kontrolünde kilo verme uygulaması yapılmalıdır ki, siz iyi bir örnek teşkil edin. Sizin çevrenizdeki kişilere, eğer istenirse olabildiğini göstermiş olacaksınız. Nasıl olması gerektiğini ise, diyetisyen onlara söyleyecektir.

Demek istediğim, siz bu kalıcı kilo verme isteğinizi, paraya çevirebilirsiniz, ve bir taş ile iki kuş vurabilirsiniz.

Aynı zamanda, çevrenizdeki kişiler, en iyi diyetisyen kimdir, hangi diyetisyeni tavsiye edersiniz gibi bir arayış içindedirler. Bu sayede sonuç alabilecekleri bir diyetisyeni bulmuş olacaklar, Aslında en önemlisi, eğer isterlerse olabileceğini, göstermiş olacaksınız.

Burda önemli olan birde, sizin bu kilo verme, proğramına başlamanızı, diyetisyene gittiğiniz çevrenizdeki kişilere söylemelisiniz ki, hem siz daha çok motive olun, hem onlar sizi takip etsinler ve gelişmeleri görsünler.

Sonuç, bu kalıcı kilo verme serüveninizi nasıl paraya  kazanmaya çevirebilirsiniz.

Tabiki, sonuç aldıktan ve kilo verdikten sonra  diyetisyene yönlendirdiğiniz her kişinden, ve hatta yönlendirdiğiniz kişilerin yönlendirdiği kişilerden de pirim kazanarak.

Yönlendirdiğiniz kişiler de memnun kalıp, kilo verdikten sonra , onlarda yeni kişilere tavsiye ettikçe onlarda pirim kazanmaya devam edecekler.

Bu pirim miktarı, bir iki yıl sonra, ayda 5-15 bin tl gibi yüksek bir rakam olabilir. Şaka değil, günde 8 saat çalışarak kazandığınızdan daha çok kazanabilirsiniz.

Sorularınız için lütfen arayınız.

Yusuf ERTÜRK

Elektrik Elektronik müh.

Tel-Whatsapp:0541- 311 21 21

 

 

 

a-f-s-t